Anasayfa-eski

PITBULL STRINGS

IT WILL OBEY YOU LIKE A PITBULL!

Pitbull Strings, gitar telleri üretimi için, kurulmuş butik bir tel üretim firmasıdır. Türkiye’nin tek devlet destekli, tescilli  gitar/basgitar teli markasıdır. Tüm tellerin üretim aşamaları, büyük bir titizlikle kontrol edilmekte, dizayn ve tasarımları büyük bir hassasiyetle yapılmaktadır. 

Klasik Gitar Teli

Pitbull Klasik Gitar Tellerinin hissiyatı yumuşak ama tınısı parlak ve nettir. Harmonikleri çok net duyuran bir yapıya sahiptir. Pitbull Strings Klasik Gitar Teli fiyatları için tılayın!

Akustik Gitar Teli

Pitbull Akustik Gitar Telleri dünya standartlarında akustik gitar tınısı üretir. Keskin tizler ve sıcak baslar arayan gitaristlerin tercihidir. En Uygun Akustik gitar teli fiyatları için tıklayın!

Elektro Gitar Teli

Pitbull Elektro Gitar Telleri dünya standartlarında, en kaliteli Amerikan çeliğinden imal edilmiş olup, akord tutma konusunda çok iddialıdır. Ayrıca yaptığımız testler bize şunu göstermiş oldu, esneklik ve bendlere dayanıklılık konusunda rakipsizdir. Uygun fiyatlı Elektro Gitar telleri için mağazamızı ziyaret edin!

Bas Gitar Teli

Pitbull Bas Gitar Telleri , en üst düzey malzemelerin biraraya gelmesinden oluşur. Pitbull Bite özelliği sayesinde stabil bir akord ve transparan bir tınıya sahiptir. Harmonikleri çok iyi duyuran gelişmiş elektromanyetik özellikleriyle, dünyada birçok ünlü basgitaristin tercihi olmuştur. Pitbull Strings Basgitar fiyatları için tıklayın!

En Çok Satanlar

İndirim!

İndirim!

Gold Seri

Pitbull, en kaliteli Amerikan çelik telini kullanarak daha önce hiç olmadığı kadar yüksek kaliteyi geliştirdi. Pitbull, en iyi ses çıkaran ve en iyi materyalleri birleştirerek, Gold seriyi üretti.  Pitbull’un teknoloji birikimi ile Gold seri, tansiyon olarak mükemmel dengeye ve maksimum sustain ile zengin bir tona sahiptir.

Coated Seri

Oksijen ve nem, tellerin üretiminde kullanılan metallerde oluşan korozyonu hızlandırır. Coated (Kaplama) işlemi, metal yüzeyleri oksijen ve nemle temastan korur. En iyi malzemelerin, hassas  kaplamayla birleştirilmesinden oluşan, Coated serisi her set, gitarınızdan çıkan sesi natürel bir şekilde sanki kaplanmamış gibi verirken, daha uzun ömürlüdür.

Silver Seri

Yeni başlayanlardan, profesyonel müzisyenlere kadar Pitbull Silver seri teller, tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu teller, müzik aletinin gerçek sesini ortaya çıkarır. Pitbull’un günlük kullanım serisidir.Her sette, tutarlı kalite ve sesi iyi sunacak şekilde tasarlanmıştır. Günlük çalma ve her seviyedeki müzisyen için gayet uygun tellerdir.

Son yazılarımız!